همه چیز در رابطه با پلتفرم VeChain با توکن VET

همه چیز در رابطه با پلتفرم VeChain
آموزش بلاک چین معرفی پروژه های ارز دیجیتال

همه چیز در رابطه با پلتفرم VeChain با توکن VET

پلتفرم VeChain یک ارز دیجیتال و نرم افزار است که به عنوان بخشی از بلاک چین VeChainThor کار می کند و از دو ارز دیجیتال منحصر به فرد و قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند. VeChain به ویژه برای تدارکات و ردیابی مفید است، که به طور بالقوه منجر به علاقه در بین صنایع حمل و نقل، خرده فروشی، تولید، انبار، خواربار فروشی و سایر صنایع می شود. تمرکز زنجیره تامین منحصر به فرد می تواند VeChain را به بخشی جالب از استراتژی ارز دیجیتال شما تبدیل کند. به خواندن این مطلب ادامه دهید تا درباره نحوه عملکرد VeChain، ویژگی های خاصی که ارائه می دهد و اینکه آیا سرمایه گذاری در پلتفرم VeChain می تواند برای سبد ارزهای دیجیتال شما منطقی باشد، بیشتر بدانید.

VeChain چیست؟

پلتفرم VeChain یک شبکه ارز دیجیتال است که بر زنجیره تامین و نیازهای لجستیک متمرکز شده است. بلاک چین VeChainThor، یک بلاک چین عمومی است که توکن VeChain (VET) و توکن VeThor (VTHO) را اجرا می کند. توکن VeChain برای انتقال ارزش در سراسر شبکه استفاده می شود، در حالی که توکن VeThor به عنوان انرژی برای تامین تراکنش های قرارداد هوشمند استفاده می شود.

VeChain به طور رسمی در سال 2015 تحت رهبری یک تیم مستقر در شانگهای پس از حدود یک سال توسعه راه اندازی شد. اکنون توسط تیمی متشکل از 100 کاربر در سراسر جهان اداره می شود و محصولات بلاک چین سرویس (BAAS) را به مشتریان در صنایع لجستیک و مدیریت داده ارائه می دهد. طبق قوانین خود، ماموریت VeChain “فعال کردن بلاک چین است. جامعه، صاحبان کسب‌وکار، شرکت‌ها، دولت‌ها یا هر فرد دیگری که فعالیت‌های تجاری خود را بدون دردسر به زنجیره بلوکی منتقل کند، با تأکید بر این واقعیت که دانش فنی مورد نیاز نیست، پروژه خود را انجام می دهد.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار پلتفرم VeChain، شش و نیم میلیارد دلار است که آن را به بیست و یکمین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل می کند. 3 VeThor دارای ارزش بازار 286 میلیون دلاری است و به عنوان 150 امین ارز دیجیتال بزرگ رتبه بندی می شود.

vet
پروژه آینده دار Vechain

ویژگی های خاص VeChain

VeChain دارای بسیاری از ویژگی های خاص است. ویژگی های اصلی که VeChain را متمایز می کند موارد استفاده آن برای ردیابی کالاها و داده ها است. مشاغلی که از طریق تولید، حمل و نقل یا سایر فرآیندها به زنجیره مالکیت نیاز دارند، می توانند از VeChain برای این منظور استفاده کنند.

با استفاده از ویژگی های قرارداد هوشمند VeChain، کاربران می توانند مالکیت و کنترل هر تعداد کالا را ردیابی کنند. به عنوان مثال، یک تولید کننده لوازم الکترونیکی می تواند فرآیند توزیع محصولات را با استفاده از پلتفرم VeChain دنبال کند. برای مثال، صنعت ماری‌جوانا با نظارت کافی می‌تواند از VeChain برای ردیابی دانه‌ها، گیاهان، محصولات قابل فروش استفاده کند. اگر شرکتی نیاز به خرید یا فروش آن دارد، می توانید آن را با استفاده از VeChain پیگیری کنید.

VeChain موارد استفاده بالقوه ای را در صنایع غذایی و دارویی ارائه می دهد. در هر دوی این صنایع، دانستن اینکه آیا یک محصول به طور ایمن از طریق مالکان و امکانات مختلف تهیه و ذخیره شده است یا خیر، ممکن است حیاتی باشد. VeChain همچنین برای مقابله با جعل پاسپورت خودروهای دیجیتال یا هر تراکنش مالی باز مفید است.

این مطلب را هم بخوانید :  آشنایی کامل با ارز دیجیتال زی کش , Zcash

VeChainThor می تواند از ارزهای جدید و سایر قراردادهای هوشمند پشتیبانی کند. ارزهای موجود در این بلاک چین از استاندارد VIP180 پیروی می کنند که به طور منحصر به فرد برای VeChain، مشابه توکن های ERC-20 در بلاک چین اتریوم توسعه یافته است. پلتفرم VeChain از یک استراتژی اثبات اعتبار برای فعال کردن یک شبکه کارآمد استفاده می کند که از برق نسبتا کمی استفاده می کند.

چگونه VeChain را ماین کنیم؟

پلتفرم VeChain قابل استخراج نیست. درعوض، حول یک گواهی اثبات صلاحیت اجرا می شود که بزرگترین شرکت کنندگان به عنوان اعتبار سنجی شبکه عمل می کنند. این بدان معناست که تعداد کمتری از رایانه ها کار اعتبارسنجی و راه اندازی شبکه VeChain را انجام می دهند. برای افراد و کاربران عام،  این بدان معنی است که بعید به نظر می آید که فرصتی برای استخراج VeChain داشته باشید.

آنهایی که شهرت بالایی دارند ممکن است توسط سایر شرکت کنندگان شبکه به عنوان تایید کننده انتخاب شوند. این شبیه به سکه های اثبات سهام است که در آن کسانی که بیشترین سهم را در شبکه دارند اعتبار بیشتری نیز دارند. با این حال، هر دو انرژی بسیار کمتری نسبت به سکه‌های رقابتی مصرف می‌کنند.

چگونه در VeChain سرمایه گذاری کنیم؟

اگر می خواهید VeChain بخرید و در این راه سرمایه گذاری کنید، چندین گزینه برای صرافی و کیف پول دارید. VeChain به‌عنوان ۲۵ ارز دیجیتال برتر، به‌طور گسترده پشتیبانی می‌شود و خرید آن از طریق بسیاری از صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال آسان است. علاوه بر کیف پول رسمی VeChain، می توانید VeChain خود را در یک کیف پول سخت افزاری مانند Ledger ذخیره کنید.

هنگامی که با VeChain معامله می کنید، به یک کیف پول با ارز کافی برای پوشش هزینه های تراکنش نیاز دارید. در سال گذشته، هزینه معاملات از حدود 25 سنت تا حدود 7 دلار متغیر بود.

در آوریل 2021، شبکه VeChain به کاهش کارمزدها رای داد که نشانه خوبی برای کسانی است که به دنبال استفاده از VeChain به عنوان یک ارز یا پلت فرم قرارداد هوشمند است. این بخشی از سیستم VeVote است که در آن کاربران می توانند در مورد تغییرات و ارتقاء شبکه در آینده رای دهند.

ویژگی های برجسته VeChain

تمرکز پلتفرم VeChain به عنوان یک پروتکل بلاک چین و ارز دیجیتال مرتبط، ثبت آنچه در هر مرحله از زنجیره تامین اتفاق می‌افتد است. هدف اصلی آن، بهبود مدیریت زنجیره تامین و فرآیندهای تجاری مرتبط است.

VeChain در سال 2015 توسط Sunny Lu، مدیر ارشد اجرایی سابق Louis Vuitton China تاسیس شد. او دانش کالاهای لوکس خود را با فناوری بلاک چین برای زنجیره تامین ترکیب کرد. او امروز به عنوان مدیر عامل VeChain از طریق یک نهاد خصوصی مستقر در سنگاپور به نام بنیاد VeChain عمل می کند.

7 سهامی که باید قبل از سیل 3.5 تریلیون دلاری خریداری کنید:

VeChain با دادن یک برچسب به محصولات در سه حالت کار می کند: RFID (شناسه فرکانس رادیویی)، کدهای QR، یا NFC (ارتباطات میدان نزدیک). VeChain از حسگرهای سازنده برای پیگیری کالاها از طریق نرم افزار بلاک چین از طریق هر جنبه از زنجیره تامین استفاده می کند.

این مطلب را هم بخوانید :  معرفی پلتفرم Loopring

این به شرکت هایی که از VeChain استفاده می کنند اجازه می دهد تا از جعل، سرقت و سایر انواع کلاهبرداری ها جلوگیری کنند. به این ترتیب به خریداران این امکان را می دهد که ضمانت اصالت کالای خریداری شده را داشته باشند. پلتفرم VeChain از آن زمان به ابزاری برای ردیابی و نظارت بر تولید و توزیع محصول تبدیل شده است.

چه کسی از VeChain استفاده می کند؟

Vechaininsider.com فهرستی به‌روز از شراکت‌های پلتفرم VeChain و کسب‌وکارهای بزرگ در سراسر جهان که از VeChain به عنوان یک راه‌حل بلاک چین استفاده می‌کنند، نگه می‌دارد. مقاله اخیر Seking Alpha جذابیت VeChain را برای تعدادی از شرکت ها در سراسر جهان توضیح می دهد.

توکن وی چین
آینده وی چین

پنج شرکت وجود دارد که شراکت “استراتژیک” دارند: DNV، PriceWaterhouseCoopers، مرکز مشاوره تحقیقات ملی (چین)، Yida China Holdings، و BitOcean. دیگر شرکت های بزرگی که به دنبال استفاده از VeChain هستند عبارتند از BMW (OTCMKTS:BMWYY)، LVMH (OTCMKTS:LVMHF) و BYD (OTCMKTS:BYDDF).

اخیراً بنیاد VeChain در آخرین گزارش اجرایی مالی خود گفته است است که سه شرکت جدید شروع به استفاده از نرم افزار VeChain کرده است. این شامل تولیدکننده آلومینیوم نروژی، Hydro، و همچنین یک شرکت دانمارکی به نام ReSea Project بود. هدف آن حذف پلاستیک از اقیانوس‌ها و رودخانه‌ها با استفاده از محلول VeChainThor است.

نکات کلیدی این پلتفرم

یکی از ویژگی های جذاب VET این است که سود سهام دارد. با توجه به مقاله‌ای در Seeking Alpha که در بالا ذکر شد، یک “کوین فرعی” به نام THOR یا توکن VeThor (CCC: VTHO-USD) به هر دارنده توکن‌های VET پرداخت می‌شود. قیمت بازار برای VTHO تا 21 آوریل فقط زیر 2 سنت (1.91 سنت) بود.

اکنون که به نظر می رسد این ارز دیجیتال در حال بیرون آمدن است، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که سهام خود را در توکن های VET سرمایه گذاری کنید. VET اخیراً بیست و سومین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 9.679 میلیارد دلار بود. بنابراین هنوز هم فضای زیادی برای رشد دارد، به خصوص اگر نرم افزار زنجیره تامین بلاک چین شروع به محبوبیت کند و اگر شرکت های بیشتری از آن استفاده کنند.

به دنبال VET باشید تا در سال آینده به روند صعودی قبلی خود نزدیک به 25 سنت برگردد. در نتیجه، این ارز دیجیتال در این مرحله خرید خوبی به نظر می رسد.

در تاریخ انتشار، Mark R. Hake یک موقعیت طولانی در پلتفرم VeChain داشت. نظرات بیان شده در این مقاله، نظرات نویسنده است، مشروط به دستورالعمل هایی InvestorPlace.com انتشار شده است، نوشته شده.

سخن پایانی

از 7 سپتامبر، ارزش پلتفرم VeChain، دوازده و نیم سنت آمریکا برای هر توکن بود. این نسبت به بالاترین سطح اخیر خود یعنی 25.46 سنت در 17 آوریل فاصله زیادی دارد. در واقع، به نظر می‌رسد که تا 19 جولای به 5.783 سنت خواهد رسید. بنابراین این ارز فرصت خوبی برای سرمایه گذاری است.

 

 

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع ارز دیجیتال بصورت مفهومی و کاربردی

30 درس
همه سطوح

آموزش ارز دیجیتال با نگاهی متفاوت ، آموزش با روش …

آنچه یاد خواهید گرفت
درک مفهومی بلاکچین برای داشتن تصویری واقعی از دنیای ارز دیجیتال
شناخت مارکت میکر ها و بازیگران اصلی بازار ارز دیجیتال
بدست آوردن آگاهی ذهنی از آنچه باید از بازار ارز دیجیتال انتظار داشته باشیم
افزایش آگاهی برای پیدا کردن پروژه های قدرتمند و آینده دار به منظور داشتن سرمایه گذاری مطمئن
آموزش پلتفرم ها ، کیف پول ها و صرافی های معتبر برای افزایش بازدهی سرمایه
آشنایی با ساختار تحلیل فاندامنتال و استفاده کاربردی و حرفه ای از اتفاقات و اخبار بازار ارز دیجیتال
درک ساختار قیمت و فهم دلایل تغییرات قیمت و شناسایی بهترین مناطق ورود و خروج به معامله
آموزش مدیریت سرمایه به منظور حفظ سرمایه در گام نخست و توسعه و افزایش دارایی ها در گام های بعدی
تبدیل شدن کاربر به یک معامله گر منضبط مبتنی بر دانش فراگرفته بصورت آکادمیک و امکان استفاده از آموزه های علمی بصورت کاربردی و منطقی
معرفی و توسعه انواع استراتژی های معاملاتی به منظور کم کردن ریسک معاملات و بهره برداری از امکانات موجود در بازار ارز دیجیتال

نمودار قیمت

شاخص ترس و طمع

Latest Crypto Fear & Greed Index
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
لیست علاقه مندی ها 0